Batıkent Koltuk Yıkama

batıkentte koltuk yıkama firması
batıkentte koltuk yıkama firması

Koltuk Yıkama Hizmetinde öncü firmalardanız bu işi ilk yaptığımız günden bu güne kadar . Devamlı olarak hem kendimizi hemde sektörü devamlı olarak geliştirdik. Batıkent Koltuk Yıkama hizmetinden bahsedilince ilk akıllara gelen firmayız aslında sadece koltuk yıkama hizmeti değil, sandalya yıkama ve yerinde halı yıkama gibi farklı hizmetlerde veriyoruz. Koltuk yıkama öncesi koltuk yüzleri hafifçe çırpılarak koltuk üzerinde ki toz tanelerinden ayrıştırılır. Koltuk yıkama sırasında üzerinde bulunan koltuk lekeleri nden koltuğumuz arındılır ve tertemiz bir hâl alması sağlanır. Batıkent Koltuk Yıkama hizmetinden sonra derin vakumla koltuğun içinde bulunan sonra kirler iyici çekilir.

Batıkent Yerinde Koltuk Yıkama

Yerinde koltuk, kanepe, yatak, sandalye yıkama hizmetimiz Batıkent’te pek çok kişi tarafından talep gören bir hizmettir. Evimizde ki mobilya ve eşyaların yerinde temizlenmesi hem zaman hemde maddi açıdan tasarruf demek olacaktır. Ayrıca eşyaların taşıma işlemi sırasında zarar göre ihtimalleri de vardır. Bu nedenlerden dolayı yerinde koltuk yıkama hizmeti gerçekten çok önemli bir hizmettir.

Biz Koltuk Yıkama Ankara

Her biri kalifiye ve eğitilmiş elemanlardan oluşan ekiplerimiz ile devamlı olarak Ankara Koltuk Yıkama hizmeti için efor harcıyoruz. Her çalışmada önceliğimiz saygı olduğunu biliyor ve müşteri memnuniyetini iyi seviyelerde tutmak için devamlı çalışıyoruz. Geri bildirimlerinizi her zaman önemsiyor ve değer veriyoruz. Aslında sadece Batıkent koltuk yıkama değil diğer tüm Ankara ilçelerine koltuk yıkama hizmeti veriyoruz. Koltuk Yıkama Servis Bölgelerimiz sayfasına göz atabilirsiniz.

Koltuk Yıkama Neden Gereklidir?

Koltuk yıkama ile gün içerisinde, misafirlerimiz geldiğinde sık sık kirlenen koltuklarımızın üzerinde bulunan mikroplar ve kirlerden kolayca kurtulmanız için önemli bir hizmettir. Batıkent Koltuk yıkama hizmeti sayesinde köpek sahiplerinin bulunduğu evler, hastaların bulunduğu evler ve küçük bebeklerin bulduğu evler hiç olmadığı kadar temiz koltuklara sahip olacak.

Batıkent Koltuk Yıkama Fiyatları

Oturma Grubu (7 Kisi) (Mindersiz) 200,00 TL 99,00 TL
Kose Takimi 200,00 TL 110,00 TL
Cekyat/Kanepe 90,00 TL 75,00 TL
Yatak (Tek/Cift Kisilik) 120,00 TL 90,00 TL
Sandalye (Oturum) 10,00 TL 7,50 TL
Yatak (Tek/Cift Kisilik) 120,00 TL 90,00 TL
Arac Koltugu 150,00 TL 90,00 TL

Koltuk Yıkama Ankara konusunda ayrıntılı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.