Ankara’da koltuk yıkama firması

Ankara'da koltuk yıkama firması
Ankara'da koltuk yıkama firması

Koltuk yıkama firmamız 2019’un başlarında kurulmuştur. Firmamız kurulduğundan bu zamana kadar toplamda 10 bin ‘in üzerinde eve ve 100’e yakın kafe ve restoran koltuk yıkama hizmeti ile sektöre hızlı bir giriş yapmış bulunmaktayız.

Ankara’da En İyi Koltuk Yıkama Firması

Ankara içerisinde yer alan en iyi koltuk yıkama firmalarından birisi olan Tecrübe Koltuk Yıkama kısa sürede elde ettiği bu başarıyı tabi ki de kullandığı en iyi koltuk yıkama makinesi ve en iyi koltuk yıkama deterjanları sayesinde başarmıştır. Pek çok koltuk yıkama firması daha ucuz maliyet için ucuz koltuk yıkama deterjanları tercih ederken Tecrübe koltuk yıkama sektörde ismi bilinen ve en saygın marka olan Karcher ‘in deterjanını kullanmaktadır. Karcher hem koltuk yıkama makinesi hemde koltuk yıkama deterjanı konusunda en iyi markadır.

Ankara Koltuk Yıkama Karcher Puzzi 10/1
Ankara Koltuk Yıkama Karcher Puzzi 10/1

Tecrübe Koltuk Yıkama Hangi Makineyi Kullanmaktadır

Ankara en iyi koltuk yıkama firmalarından biri olarak tabi ki en iyi koltuk yıkama envanterlerinden birisine sahibiz. Sahip olduğumuz koltuk yıkama makineleri sektörün en önde gelen makineleridir. Envanterimizde;

  • Karcher Koltuk Yıkama Makinası Puzzi 10/1
  • Karcher Koltuk Yıkama Makinası Puzzi 8/1
  • Karcher Koltuk Yıkama Makinası ProPuzzi 400 

isimli koltuk yıkama makinelerine sahibiz. Ayrıca koltuk yıkama buharlı temizlik makinesi olarak ise;

  • 3 Adet Karcher Sc 4 

Koltuk yıkama buhar makinesi bulunmaktadır.

Envanterimizi her geçen gün büyütüyoruz ayrıca personel olarak devamlı eğitimli ve işini bilen personellerle çalışmayı tercih ediyoruz. Koltuk yıkama hizmeti pek çok insan tarafından kolay ve yapılabilir bir iş olsa dahi işin içerisine girince pek çok zorlukla karşılaşmaktadırlar. Koltuk yıkama konusunda eğer bilgi ya da destek almanız gerekirse hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.