Araç Koltuğu Yıkama

Araç Koltuğu Yıkama
Araç Koltuğu Yıkama

ARABA KOLTUĞU YIKAMA

Araç koltuğu yıkama hizmeti sunan Tecrübe koltuk yıkama firmamız Ankara koltuk yıkama bölgesinde hizmetlerine devam etmektedir. Araba koltuğu yıkama hizmeti sürekli araba kullanan insanların sağlığı için çok önemlidir. Eğer araba koltuk yıkama hizmetini almak yerine kendiniz temizlerseniz lekeler gidiyor gibi gözükse de zamanla koku ve kir daha da artar ve insan sağlığını olumsuz yönde etkilemeye başlar. Firmamız ilk hizmet sunduğu zamanlardan itibaren yüzlerce araba koltuk yıkama hizmeti sunmuş ve beraberinde bir çok tecrübe edinmiştir. Eğer araç koltuk yıkama hizmeti ile alakalı bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Daha önce ele aldığımız Ankara en iyi koltuk yıkama firması isimli blog yazısını okumanızı öneriyoruz.


ANKARA ARAÇ KOLTUĞU YIKAMA FİYATLARI

Araç koltuğu yıkama fiyatları pek çok farklı kriter sonucu belirlenir. Arabalarda yer alan koltuk sayısı değişmektedir. Ortalama olarak bir araca 120 ile 150 ₺ arasında fiyat verebilmekteyiz. Araçta ki koltuk sayısı arttıkça fiyatta artacaktır. Sektörde ki en uygun koltuk yıkama fiyatlarını sunan firmamız uygun fiyat politikasının yanında kaliteden asla taviz vermeden çalışmaktadır.

Araç koltuğu temizliği en az evde ki koltuk yıkama konusu kadar önemlidir. Çünkü hayatımızın bir bölümünde trafikte olduğumuz için kirli araç koltuğu alerji gibi sorunlar yaşamamıza neden olacaktır. Araba koltuğu fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Araç Koltuğu Nasıl Yıkanır?

Firmamız koltuk yıkama hizmeti sunarken her zaman kaliteli hizmet sunmak istediği için sektörde ki en iyi ürünleri kullanmaktadır. Oto koltuklarına uygun deterjanlar kullanmaktayız. Araba koltukları genelde nefes alan ferah malzemeden üretilir ve bu durumda kirlerin ve maytların burada rahatça yaşamasına el verişlidir.

Adım adım araba koltuğu nasıl yıkanır?

  1. Öncelikle koltuğun üzerinde ki tozlar vakumlanır
  2. Koltuk özel deterjanlı su ile detaylıca ıslatılır 5-10 dakika beklenir
  3. Karcher’in buharlı temizlik ürün ile koltuk detaylıca buharlanır
  4. Buhar işlemi ortalama olarak 10 ile 20 dakika arasında sürmektedir.
  5. Buhar işlemi bitince koltuk vakumlanarak kirleri, maytları ve lekeleri çıkartılır

Ankara Minibüs Koltuğu Yıkama

Minibüs ya da otobüs koltuğu yıkama olarak isimlendirilen bu hizmetimiz araba koltuğu yıkama hizmetine göre daha fazla maliyetlidir. Artan koltuk sayısı yüzünden fiyat da aynı oranda artış gösterir. Ankara içerisinde pek çok kez otobüs koltuğu yıkama ya da minibüs koltuğu yıkama hizmeti sunan firmamız bu konuda sektörde öncü firmalardan biri haline dönmüştür. Koltuk yıkama işinde her zaman önceliğimiz koltuk yıkama deterjanı seçimi olmaktadır. Doğru ve en uygun deterjanı seçerek tüm leke ve kirleri olabildiği en iyi şekliyle temizliyoruz. Eryaman koltuk yıkama firması olarak başladığımız koltuk yıkama hizmetinde bugün sincan, balgat, dikmen, batıkent, bahçeli gibi pek çok farklı Ankara bölgesinde koltuk yıkama işlemi yapmaktayız.

Ankara’da yer alan firmamız koltuk yıkama, yatak yıkama ve oto koltuğu yıkama gibi hizmetler sunmaktadır. Temizlik sektörüne önemli bir değer katmak için çaba sarf ederek rakiplerine örnek bir kalitede hizmet sunan firmamız